Dlaczego warto skorzystać z zabiegów na ciało firmy Mokosh?

Bazując wyłącznie na naturalnych produktach i wiedzy kosmetologów, firma Mokosh tworzy niepowtarzalne rytuały dla salonów kosmetycznych i SPA. Jednym z takich miejsc jest Beauty Bar, który znalazł się na wyjątkowej liście „Miejsc Mokosh” 🙂

Wszystkie zabiegi z tej serii cechuje duża swoboda łączenia produktów przez co możemy dostosować zabieg do konkretnych problemów skórnych a stosowane rytuały mają na celu zrelaksowanie i wyciszenie.

Dostępne zabiegi na ciało z serii Mokosh:

Zmysłowa Mokosh

Zmysłowa Mokosh

Zabieg pozostawia skórę świeżą, odżywioną, promienną i cudownie pachnącą. Rytuał Kobiecości to wyjątkowa ceremonia zainspirowana słowiańską boginią Mokosz, która wydobywa unikalne piękno oraz delikatność i jednocześnie dodaje pewności siebie i odwagi.

Boski Jarun

Boski Jarun

Skomponowany z myślą o mężczyznach rytuał dostarcza energii, dobrego samopoczucia oraz pielęgnuje i nawilża skórę. Olejki eteryczne wykorzystywane do zabiegu tonizują organizm, odświeżają i wzmacniają odporność.

Kwiat paproci

Kwiat paproci

Kwiat paproci to zmysłowy ceremoniał dla dwojga, który wspólne chwile zamieni w niezwykłe doświadczenie błogostanu. Rytuał głęboko relaksuje, usuwa stres i zmęczenie, przynosi uczucie spokoju i miłości, pogłębia bliskość i intymność między partnerami.

Przyszła mama

Przyszła Mama

Skóra kobiety w ciąży wymaga wyjątkowej troski i pielęgnacji. Rytuał Mokosh Przyszła Mama to bogactwo naturalnych składników zawartych w zimnotłoczonych olejach. Starannie dobrane techniki masażu pozwalają odpocząć i zapomnieć o troskach dnia codziennego.

Gładkie ciało

Gładkie ciało

Intensywnie ujędrniający rytuał, idealny dla osób, które chcą wygładzić i nadać sprężystość swojej skórze. Jest on w szczególności polecany w procesie walki z cellulitem.

Rytuał detoks

Rytuał detoks

Głęboko oczyszczający i rewitalizujący zabieg, który ułatwia odprowadzenie z organizmu toksyn i produktów przemiany materii. Jest on polecany jako wspomaganie przy dietach oczyszczających, po intensywnym wysiłku fizycznym lub jako przygotowanie do kuracji anty-cellulitowej.

Muśnięta słońcem

Muśnięta słońcem

Zabieg jest alternatywą do zażywania tradycyjnych kąpieli słonecznych lub korzystania z solarium. W rytuale bazujemy na wysokiej jakości naturalnych składnikach, z których część ma za zadanie nadać opalony odcień naszej skórze.

Rytuał antycellulitowy Icon

Rytuał antycellulitowy Icon

Luksusowy zabieg terapeutyczny ukierunkowany na wyszczuplanie i modelowanie sylwetki, skoncentrowany w newralgicznych partiach ciała: brzuch, biodra, uda, pośladki. Rekomendowany dla osób, które chcą ujędrnić i wyszczuplić ciało.

Lekkie nogi

Lekkie nogi

Zabieg Lekkie Nogi to propozycja dla klientek, które mają napięty grafik i potrzebują szybkiej i skutecznej regeneracji. Rytuał wzmacnia i udrażnia naczynia krwionośne, poprawia obieg limy, usuwa opuchliznę i uczucie ciężkości, odświeża, odpręża, regeneruje umysł i ciało.

Cztery żywioły

Cztery żywioły

Ziemia, Powietrze, Ogień i Woda – tworzą wszystko, co istnieje wokół nas. Elementy te współgrają ze sobą na co dzień w przyrodzie, uzupełniając się nawzajem. Każda z roślin reprezentuje energię i właściwości wybranego żywiołu, dlatego olejki eteryczne pozyskiwane z roślin stosowane są w celu zbalansowania poszczególnych elementów w naszym ciele. Równowaga wszystkich czterech żywiołów zapewnia homeostazę organizmu oraz doskonałe samopoczucie.

Cena zabiegu

Mokosh – ciało
Cena Jednostkowa
Zmysłowa Mokosh345 zł
Boski Jarun285 zł
Kwiat paproci560 zł
Przyszła Mama285 zł
Gładkie ciało300 zł
Rytuał detoks270 zł
Muśnięta słońcem280 zł
Rytuał antycellulitowy Icon300 zł
Lekkie nogi200 zł
Cztery żywioły390 zł

Dodatkowe informacje o zabiegu

Ile czasu trwa zabieg?

 

W zależności od wybranego zabiegu jego czas trwania może wynosić od 75 do 150 minut:

  • Zmysłowa Mokosh – 150 minut
  • Boski Jarun – 120 minut
  • Kwiat Paproci – 150 minut
  • Przyszła Mama – 120 minut
  • Gładkie Ciało – 120 minut
  • Rytuał Detosk – 120 minut
  • Muśnięta Słońcem – 120 minut
  • Rytuał Antycellulitowy ICON – 120 minut
  • Lekkie nogi – 75 minut
  • Cztery Żywioły – 150 minut