Regulamin salonu Beauty Bar…

Pragniemy poinformować wszystkich Naszych obecnych oraz przyszłych Klientów o wprowadzeniu z dniem 1 września 2018 regulaminu Beauty Bar.

Obowiązujące formy płatności

Nasz Salon znajduje się w innej galaktyce, gdzie nie obsługiwane są terminale płatnicze 🙂 Dopuszczalne formy płatności za wykonaną usługę: gotówka lub przelew. Płatność przelewem – informujemy, że taka transakcja powinna zostać wykonana przed zabiegiem  lub bezpośrednio po zakończeniu wizyty, ale nadal przed opuszczeniem gabinetu.

Szanujmy czas swój i innych

Pamiętaj, że raczej nie zdarza się sytuacja kiedy jesteś jedyną osobą zapisaną na zabieg w danym dniu. Jeśli pojawisz się spóźniona następne w kolejności po Tobie osoby rozpoczną swoją wizytę zgodnie z Twoim spóźnieniem. Przed budynkiem znajduje się parking, z którego możesz skorzystać jednakże oczywistym jest, że nie zawsze znajdziesz miejsce do zaparkowania z dużą łatwością. Wybierając się na swoją wizytę zaplanuj podróż z odpowiednim wyprzedzeniem tak, aby rozpocząć wizytę zgodnie z planem. Zanim spóźnisz się na swoją wizytę – pomyśl, czy przychodząc o czasie chciałabyś czekać na swoją kolej?

Gdyby tak czas u wszystkich mijał w takim samym tempie o ile przyjemniej by się funkcjonowało 🙂

Planuj swoje wizyty z wyprzedzeniem

Każdy rok, miesiąc i dzień ma określoną ilość godzin. Dokładamy wszelkich starań aby móc świadczyć usługi zawsze wtedy kiedy tego potrzebujesz. Jednak i my musimy kiedyś spać 🙂 Planowanie czasu i własnego kalendarza zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie i potrafi zaoszczędzić dodatkowe minuty 🙂 Jeśli przychodzisz do Nas regularnie, zapisz się na kolejną wizytę lub dwie tuż po zakończeniu zabiegu. Jeśli zaś jeszcze  nigdy u Nas nie byłaś, a chciałabyś skorzystać z Naszych zabiegów poinformuj Nas o tym z odpowiednim wyprzedzeniem tak abyśmy mogły zaproponować najbardziej odpowiednie dla Ciebie godziny wizyty.

! Jeśli jednak zaskoczy Cię niemożliwa do przewidzenia wcześniej sytuacja, a w najbliższym czasie nie dysponujemy wolnymi miejscami zrobimy wszystko aby Ci pomóc.

! Jednocześnie pragniemy poinformować, że wizyty rozpoczynające się po godzinie 21:30 będą związane z dodatkową opłatą w wysokości 40% łącznej wartości zabiegu. Między innymi dlatego warto planować swoje wizyty wcześniej 🙂

Kiedy zapominasz o swojej wizycie

Każdy z Nas ma swoje ulubione godziny, w których oddaje się przyjemnościom. Ilość tych godzin w każdym tygodniu jest ograniczona. Jeśli więc wiesz, że nie możesz stawić się w umówionym terminie poinformuj Nas o tym z wyprzedzeniem, żebyśmy miały szansę zaproponować Twój termin innej osobie, a Tobie dogodną zmianę (lub po prostu wcześniej wrócić do domu). Na mocy tego ustalenia bardzo prosimy o płynną i sprawną komunikację.

Pamiętaj, że im wcześniej poinformujesz Nas o zmianach w swoich planach tym łatwiej będzie Nam zaproponować dogodny dla Ciebie termin (a Nam pozwoli to uniknąć niepotrzebnego stresu 🙂 ).

Nie stawienie się w dniu zabiegu i nie poinformowanie Nas o tym lub poinformowanie po czasie rozpoczęcia wizyty będzie wiązało się z koniecznością uiszczenia opłaty w wysokości 40% wartości tej wizyty podczas kolejnego zabiegu.

Polecamy korzystanie z kalendarza w telefonie lub w formie papierowej. To bardzo pomaga w zapanowaniu nad chaosem dnia 🙂

Postanowienia końcowe 🙂

Regulamin w przedstawionej powyżej formie obowiązywać będzie bezterminowo.

O wszelkich zmianach w treści regulaminu będziemy Cię informować przed ich wprowadzeniem w życie.

Mamy szczerą nadzieję, że wprowadzenie regulaminu ułatwi wszystkim funkcjonowanie 🙂

Twój Beauty Team 😉